لوله كشي و خدمات ساختماني لوله كشي و خدمات ساختماني .

لوله كشي و خدمات ساختماني

در كم ترين زمان بوي بد آشپزخانه را برطرف كنيد!

مكان ديگري در خانه كه مي تواند منشا بوي بد فاضلاب در ... آشپزخانه باشد. فاضلاب يا ظرفشويي فاضلاب آشپزخانه و ظرفشويي آشپزخانه شما يا روش آب و شستشوي آشپزخانه و ... اجازه دهيد وسايل به شما توصيه كنند كه به راحتي ، آيا مي توانيد بوي بد ، بيرون از منزل ، او را آزاد كنيد ، و حتي از فشار دهان بدبو جلوگيري كنيد خارج چرا هميشه گفته مي شود پيشگيري بهتر از درمان است.

 ما در لوله بازكني برچسب در شمال تهران به تحليل رفع بوي بد آشپزخانه ها ميپردازيم و راه حل هاي آن را هم ارايه خواهيم كرد و اميدوتريم از خواندن اين مقاله از وب سايت برچسب لذت ببريد

 دفع زباله هاي جمع شده در آشپزخانه ؛ مي توانيد لطفا ، آيا مي توانيم اين كار را روزانه انجام دهيم بسياري از بوي نامطبوع در خانه شما ، ناشي از پسماند باقي مانده در خانه شما است. وقت آن است كه از شر بوي بد بدن و همچنين سلامتي خود و اعضاي خانواده عزيز ، به ويژه كودكان و افراد مسن كه ضعيف تر هستند ، زباله ، بيرون از خانه ، روزانه ، بيرون بيايند.

 

توصيه ما اين است كه براي خوب بودن از همكاران ما در جمع آوري زباله، سطل زباله، خود را شكست؛ به زباله خشك ، زباله بيشتر اين كار نه تنها سلامت ، خانه و تأثير جامعه است ، بلكه از نظر صنعتي ، يك مرحله مهم برداشته شده است و اين مرحله مهم در آغاز ، توسط شما در خانه مديريت مي شود ؛ بنابراين نقش اجتماعي را ناديده بگيريد و در جهت فعال آن باشيد.

 

 

 

ظرف و جمع آوري ظروف را تميز كنيد ، قبل از شستشو اضافه كنيد و در ماشين ظرفشويي قرار دهيد. بنابراين مي دانيم وقتي ظروف بدون تميز شدن در ظرفشويي و ماشين ظرفشويي گذاشته مي شوند ، ناپديد مي شوند. روغن را اضافه كنيد و مواد غذايي را در داخل لوله اضافه كنيد و مي توانيد مدت طولاني انباشته شده را بكشيد.

 

اين مشكل نه تنها باعث مسدود شدن لوله مي شود ، بلكه باعث بوي بد آن مي شود ، و حتي نسبت به مواد مخدر به آشپزخانه ما ، و البته خانه ساخته شده خود هشدار مي دهد. بنابراين ما به شما توصيه مي كنيم كه ظرف ها را قبل از شستشو و ظرفشويي ظرفشويي را با دستمال ، روغن آشپزخانه ، ظروف و مواد غذايي زائد اضافه كنيد ، تميز كنيد.

 

 لوله بازكني شرق تهران

 

با اين كار ابتدايي ، و صرفاً عواقب احتمالي آنها را ، آينده نگرانه ، ايمن ، دريافت خواهيد كرد.

 

 

 

آشپزخانه را بشوييد و تميز كنيد. مي تواند اين كار را به صورت هفتگي يا در بعضي موارد به صورت روزانه انجام دهد. بوي و ذرات ناشي از سرخ كردن و پخت و پز ، كه ممكن است بر روي ديوارهاي آشپزخانه ، كابينت ها ، و غيره از سراميك يا كف خانه شما نشسته باشد ، پس از آن تميز كردن روزانه و تعميرات به دليل تميز كردن طولاني مدت آن است دور سخت خواهد بود

 

گاهي اوقات ، بدون اينكه متوجه شويد در زير دستگاه يا پشت آن هستيد ، آشپزخانه ، آلودگي و جرم و جنايت انباشته شده است كه منشا بوي بد خانه است . بنابراين به سلامتي و پاكيزگي محلي بسيار كمك مي كنيم و ما هستيم. روزانه يا در مدت زمان كوتاه و غيره

 

 آشپزخانه را بشوييد بهتر است بعد از هر نظافت و شستشو در آشپزخانه ، خانه ، پايه كفپوش به خوبي بپيچيد ، و مطمئن باشيد كه هنگام تميز كردن ، مراقب زباله ها يا خوردن مواد داخل لوله ، كف دست نيندازيد باشيد. اين امر به خودي خود باعث گرفتگي لوله ها و مشكلاتي مي شود و همچنين ممكن است بوي بدي ايجاد كند و هرگز متوجه آن نمي شويد ، وحشت نكنيد.

 

اگر آشپزخانه با آب تميز است ، قبل از شستشو بهتر مي شويد ، جارو برقي خشك است ، بررسي كنيد كه زباله ها ، هرچند كوچك ، داخل راهنماي كف فاضلاب نيستند.

 

 اگر همه وسايل موجود در آشپزخانه با شما معامله كنند ، اما هنوز بوي بد فاضلاب براي شما منطقي است. اين احتمالاً س toال فني و مكانيكي است كه توصيه مي شود به ذهن ما خطور كند.

 اميدوارم از اين مقاله از وب سايت خدمات فني و لوله بازكني شرق تهران لذت برده باشيد.

 

 


برچسب: برچسب، لوله باز كني،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ تير ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۰۲:۵۹ توسط:امير موضوع: نظرات (0)

دلايل بوي بد فاضلاب از توالت چيست؟

به طور معمول ، مي توانيد با تميز كردن سريع ، چند بار ، Flash ، كشيدن و برخي از تعميرات خوشبو كننده هوا ، يك دستشويي توالت داشته باشيد . با اين حال ، اگر با تميز كردن حمام هنوز بوي انتظار نمي رود ، مشكلي وجود دارد كه بايد بررسي شود .

به دلايل مختلف ، موارد زيادي وجود دارد كه دليل بوي بد فاضلاب در توالت مهمترين اشكال در لوله ونت است. ، شكستگي لوله ، گرفتگي ، مشكل ، گرگرفتگي و ... صنعت .

 ما در لوله بازكني برچسب  در شمال شهر تهران به تحليل دلايل بوي بد فاضلاب ميپردازيم و راه حل هاي آن را هم ارايه خواهيم كرد و اميدوتريم از خواندن اين مقاله از وب سايت برچسب لذت ببريد

1. در لوله ها يا شكستگي در لوله شكل مي گيرد ونت

اگر ديوارهاي سرويس بهداشتي كه از بو و بو احساس مي كنيد ، مي تواند يك شكستگي يا سوراخ در لوله ونت باشدوجود داشته باشد لوله ونتهمان لوله اي كه هواكش به گازهاي فاضلاب به سقف منتقل مي شود .

روش حل مسئله : اين مشكل فقط به دست يك لوله كش يا لوله بازكن حرفه اي قابل حل است ، زيرا بايد تجربه كافي داشته باشد و همچنين برخي از دستگاه هاي خاص نيز هستند .

 

چگونه متوجه وجود نشتي در لوله هاي منزل شويم؟
ابتدا بايد مطمئن شويد كه تمامي شيرهاي آب داخلي و خارجي منزل شما بسته بوده و تمامي وسايلي كه از آب استفاده مي كنند مانند لباسشويي و ظرفشويي خاموش هستند. حال مي توانيد عددي كه كنتور آب نشان مي دهد را ثبت كنيد و براي 15 دقيقه منتظر بمانيد. در طول اين مدت نبايد از آب استفاده نماييد. پس از گذشت اين زمان، دوباره عدد كنتور را بررسي نموده و آن را ثبت نماييد. اگر عدد جديدي كه ثبت كرده ايد متفاوت بوده و نشان دهنده مصرف آب باشد، احتمالا در لوله هاي شما نشتي وجود دارد. توجه كنيد كه اين روش براي پيدا كردن نشتي هاي شديد جواب مي دهد و نشتي هاي كوچك با استفاده از آن قابل تشخيص نيستند.

 

2. فلنج ، شل يا شكسته و بوي بد فاضلاب ايجاد مي كند

فلنج ، توالت ، همان حلقه اي كه زير كاسه است ، رشته و توالت روي آن نصب شده است . اگر توالت شما بوي بدي مي دهد ، مشكل مي تواند از روي ريزش مو يا شكستن آن باشد ، اين حلقه است .

در حقيقت ، شكستگي ، بودن و غيره ، شكستگي ، يا عدم نصب فلنج صحيح مي تواند باعث خروج گازهاي فاضلاب به داخل توالت شود .

چگونه مشكل را برطرف كنيم : ابتدا ، محل لرزش توت فرنگي را بررسي كنيد. معامله جنجالي يا نه . براي برطرف كردن مشكل ، كافي است توالت تهيه و كنار بگذاريد و فلنج براي ساخت سوئيچ و دوباره توت فرنگي نصب شود . شايد اين براي شما مفيد باشد ، به همين دليل ممكن است مشكل باشد ، بايد حد نصاب باشد ، كاسه توالت كمك مي كند .  

 لوله بازكني برچسب

بوي فاضلاب از غرق ها مي آيد

گاهي اوقات بويي شبيه گوگرد از غرق شدن به بوي موجود در هوا مي رسد .

يك سينك ظرفشويي ، بوي بد مي تواند دلايل زيادي براي مشكل خورده باشد . دقيقاً مانند دستشويي مي تواند يك سيفون خشك باشد يا تا حدي ، سوراخ ، خروجي زباله در قسمت بالايي سينك ظرفشويي است كه مشكل طراحي شده است . البته اين سوراخ ها معمولاً در سينكهاي وجود دارد  دستشويي است .

خواه ناخواسته درون اين چاله آب ريخته شود و به مرور زمان به آهك و كپك تبديل شود يا نه همان مسئله بوي بد تخليه فاضلاب است .

 

روش حل مسئله : تمام آنچه كه من نياز دارم يك برس كوچك و سفيد كننده است .

• از برس ها براي تميز كردن فضاي زير استفاده از ظرفشويي سينك .

• سپس ، نصف ليوان آب و نيم فنجان سفيد كننده براي تركيب شدن .

• اكنون محلول داخل سوراخ بالاي سينك ظرفشويي مشهد ريخته و رسوبات آن از بين مي رود .

 

اگر بعد از اين مشكل برطرف نشد ، بهتر است با لوله بازكني برچسب استفاده كنيدمنطقه غربي يا ساير مناطق براي فرماندهي تخصصي آن را بسيار دشوار مي دانند .

در كل موارد زير مي توانيد از مشكل بوي فاضلاب استفاده كنيد و بدانيد كه شما مي توانيد آن را برطرف كنيد ، مي توانيد از روش هاي بالا استفاده كنيد ، يا با يك متخصص و از ويژگي هاي تماس استفاده كنيد .

• اشكال در فلاشينگ

• تخريب ، ضايعات ، مواد غذايي و ميوه ها

• رسوب و آهك

• چربي پوسيده

• موهاي بلند درون لوله حمام

• گرفتگي لوله

• خشك بودن شترگلو

• در لوله ونت تشكيل مي شود

• عدم اتصالات ، سيفون غرق و ظرفشويي

• داشتن درز در اطراف لوله يا كاسه ، توالت و

• فلنج ، توالت يا بو را از بين ببريد

مطالب آموزشي بيشتر ، شما مي توانيد لوله بازكني وبلاگشركت TAG ، دنبال كنيد ، و روشهاي مختلف رفع گرفتگي لوله فاضلاب و همچنين رفع بوي بد فاضلاب را در آموزشهاي رايگان ، ببينيد .

منبع: وبسايت barchasb.net

 اميدوارم از اين مقاله از وب سايت خدمات فني و لوله كشي برچسب لذت برده باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تير ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۰۶:۳۹ توسط:امير موضوع: نظرات (0)